عزیز، درود!
انتخاب شهر
نیازمندیهای لوکوپوک
تخته سیاه
درد دل ها
مدیریت ارتباط با مشتریان
پنل پیامک لوکوپوک
تصاویر
دفترک
طراحی وب سایت
نیازمندیهای لوکوپوک
مسابقات تخته سیاه

برترین سرویس‌های آنلاین خدمات چاپ سه بعدی پلی جت دنیا

(1402 آبان 24)

Featured image of Top 10 PolyJet 3D Printing Services in 2023

آیا میدانید میتوانید قطعات پروتوتایپ با جزئیات بسیار پیچیده و رنگهای واقعی را با سرعت باورنکردنی دریافت کنید. در این قسمت بهترین سرویس‌دهنده‌های آنلاین خدمات چاپ سه بعدی PolyJet در سراسر جهان را بررسی میکنیم.

PolyJet یکی از سریع ترین و دقیق ترین فناوریهای چاپ سه بعدی است. این روش مبتنی بر رزین می تواند قطعات بسیار دقیق را در عرض چند ساعت تولید کند. بهتر از آن، می تواند قطعاتی را با مواد متعدد و تا نیم میلیون رنگ ایجاد کند.

اما چاپگرها و مواد PolyJet بسیار گران هستند - برای مثال، قیمت برخی از متریال رزینها آنها تا 400 دلار در هر لیتر است. تهیه چاپگر PolyJet خود نیازمند سرمایه گذاری قابل توجهی است که بویژه شرکتهای کوچک اصلا نمی توانند از عهده آن برآیند.

این امر خدمات چاپ سه بعدی PolyJet را به یک راه حل جذاب تبدیل می کند. آنها به تولیدکنندگان، مشاغل یا افراد اجازه می دهند تا قطعات مقرون به صرفه و واقعی، نمونه های اولیه و دسته های کوچکی از محصولات نهایی را به دست آورند. آنها همچنین یک راه عالی برای آزمایش چاپ PolyJet قبل از خرید دستگاه هستند.

فناوری چاپ سه بعدی پلی‌جت چیست؟

درمطلب زیر 4 برند مشهور خدمات دهنده پرینت سه بعدی PolyJet دنیا آورده شده است.

 
  1. Stratasys Direct

https://www.stratasys.com/en/stratasysdirect/technologies/3d-printing/polyjet

اگر به دنبال چاپ سه بعدی PolyJet حرفه ای هستید، منطقی است که مستقیماً به Stratasys بروید، یا بهتر است بگوییم سرویس چاپ سه بعدی درخواستی این شرکت بنام Stratasys Direct که در سال 1991 راه اندازی شد.

جای تعجب نیست که Stratasys خدمات چاپ PolyJet را از طریق Stratasys Direct ارائه می‌دهد – هر چه باشد، این شرکت مالک فناوری و علامت تجاری PolyJet است. خدمات چاپ بر اساس تقاضای آن به دلیل تخصص آن در مواد چاپی با جزئیات بسیار بالا را نوید می دهد.

Stratasys نه تنها می تواند قطعات دقیق ایجاد کند، بلکه چاپ پلی جت با فرمت بزرگ را نیز ارائه می دهد. Stratasys با کمک طیف گسترده مواد خود، می تواند قطعات رزینی آماده استفاده نهایی بزرگ و دقیق ایجاد کند.

Stratasys قطعات PolyJet را برای نمونه سازی سریع، مدل سازی مفهومی و تشریحی و ریخته گری سرمایه گذاری می کند. این شرکت وعده می دهد زمان تولید 3-4 روز کاری بدون در نظر گرفتن حمل و نقل.

وب سایت Stratasys Direct یک ابزار شبیه سازی موسوم به جادوگر مواد دارد که به شما امکان می دهد خواص فیزیکی مواد مختلف PolyJet را در زمان واقعی مقایسه کنید. جادوگر می تواند با نقل قول های فوری پیدا کردن مواد چاپی مناسب برای برنامه شما را سریع و آسان کند. این شرکت همچنین خدمات طراحی ارائه می دهد و می تواند مدل سازی CAD و سفارشی سازی مدل، آموزش و مشاوره را ارائه دهد.

حداکثر حجم ساخت: 998- 798- 498 میلیمتر

سطح جزئیات: 27 میکرون

مواد: Vero، Agilus 30A-95A، Agilus over Vero، Digital ABS Plus، Rigur، VeroClear و Multicolor

گردش: از 2-3 روز کاری

برای سفارش پرینت ترموپلاستیک در ایران میتوانید از وبسایت خدمات پرینت سه بعدی 3DPE بصورت آنلاین، تلفنی و حضوری درخواست خود را مطرح، مشاوره رایگان دریافت نموده و با ارسال فایل سه بعدی خود در مدت زمان کوتاهی، قطعه پرینت شده را در محل دلخواهتان تحویل بگیرید.

 
  1. Materialise

https://www.materialise.com/en/manufacturing/materials/vero

Materialize بیش از 30 سال است که در تولید مواد افزودنی فعال است. در طول این تاریخ طولانی، با راه‌حل‌های نرم‌افزاری خود شهرت زیادی کسب کرده است، اما این شرکت همچنین طیف وسیعی از خدمات چاپ سه‌بعدی درخواستی را ارائه می‌کند.

از جمله این خدمات می توان به چاپ رزین پلی جت اشاره کرد. Materialize علاوه بر رزین شفاف Veroclear، انواع مختلفی از مواد رنگ پذیر Vero را ارائه می دهد. همچنین می‌تواند با طیفی از شش ماده کامپوزیت انعطاف‌پذیر Agilus که برای نمونه‌های اولیه قطعات لاستیکی مناسب است، چاپ کند. این شرکت می‌گوید که می‌تواند تمام مواد را در یک جزء ترکیب کند و پیچیدگی و رنگ‌های زیادی را در بخش ایجاد کند.

Materialize مدت زمان کوتاهی را ارائه می دهد که فقط از سه روز شروع می شود. سفارش آنلاین با قیمت‌های فوری آسان است.

حداکثر حجم ساخت: 490- 390- 200 میلی متر

سطح جزئیات: 32 میکرون

مواد: Vero، VeroClear، Agilus

گردش: از 3 روز کاری

Image of The Best PolyJet 3D Printing Services: ProtoLabs

  1. Shapeways

https://www.shapeways.com/materials/multi-color-polyjet

«شِیپ ویز» در سال 2007 با هدف ارائه قطعات پرینت سه بعدی به مصرف کنندگان خرد تاسیس شد، خیلی قبل از اینکه چاپگرهای سه بعدی رومیزی به واقعیت تبدیل شوند. امروزه، آنها یکی از بزرگترین ارائه دهندگان خدمات پرینت سه بعدی هستند که بر طیف گسترده ای از فناوری های تولیدی برای مشاغل بزرگ مانند گوگل و تارگت تمرکز می کنند.

Shapeways چاپ رزین را با استفاده از چندین فناوری پرتاب مواد از جمله PolyJet ارائه می دهد و برای این خدمات به چاپگر Stratasys J750 PolyJet متکی است.

Shapeways قادر به چاپ با مواد مختلف در محدوده Vero است، از جمله رزین شفاف VeroClear. در مجموع، Shapeways می گوید که می تواند قطعات را در 500000 ترکیب رنگ تولید کند. همراه با حداقل ارتفاع لایه بسیار دقیق 14 میکرون، این سرویس میتواند نمونه های اولیه و مدل های بادوام و بسیار واقعی تولید کند.

Shapeways قطعات را در سراسر جهان با برخی محدودیت‌های کشوری ارسال می‌کند. خدمات نمونه سازی سریع و طراحی فایلهای سه بعدی را برای طیف وسیعی از صنایع، از بازی گرفته تا پزشکی، آموزشی و روباتیک ارائه می دهد. علاوه بر PolyJet، این شرکت طیف گسترده ای از فناوریهای چاپ سه بعدی دیگر را نیز ارائه می دهد.

حداکثر حجم ساخت: 490 - 390 - 200 میلی متر

سطح جزئیات: 14 میکرون

مواد: Vero، VeroClear، چند رنگ

گردش: از 8 روز کاری

  1. Xometry

https://www.xometry.com/resources/design-guides/mini-design-guide-polyjet-3d-printing

زومتری فعالیت خود را در سال 2013 آغاز کرد. اما در کمتر از یک دهه، آنها رشد قابل توجهی داشته اند. امروزه، Xometry یک شبکه جهانی با بیش از 5000 تامین کننده را برای تولید افزودنی و سنتی اداره می کند.

این شبکه شامل ظرفیت چاپ پلی جت است. سرویس درخواستی Xometry می تواند با رزینهای معمولی Vero و VeroClear چاپ کند. به عنوان یک کنجکاوی، این شرکت مواد لاستیکی مانند TangoBlackPlus را نیز ارائه می دهد. همچنین می‌تواند قطعاتی را با دو یا چند متریال PolyJet چاپ کند و اشاره می‌کند که ممکن است بنا به درخواست ویژه گزینه‌های مواد بیشتری برای PolyJet در دسترس باشد.

این سرویس پس پردازش اضافی را برای بهبود سطح از قبل خوب قطعات PolyJet از جمله سنباده ارائه می دهد. برخی از قطعات تولید شده توسط Xometry ممکن است به آن نیاز داشته باشند، زیرا حداقل ضخامت لایه آنها 45 میکرون است.

تمام قطعات پرینت سه بعدی تولید شده در ایالات متحده از طریق Xometry واجد شرایط ارسال رایگان دو روزه یا حمل و نقل زمینی هستند و تحویل سریع روز بعد نیز در دسترس است. این شرکت همچنین می تواند قطعات را به صورت بین المللی ارسال کند و شرکای تولیدی در چندین کشور دارد.

حداکثر حجم ساخت: 490 - 390 - 200 میلی متر

سطح جزئیات: 45 میکرون

مواد: Vero، VeroClear، TangoBlackPlus، چاپهای کامپوزیت

گردش: از 2 روز کاری

خب امیدواریم از خواندن این مطلب لذت برده باشید. لطفا برای ما کامنت ارسال کنید.

منبع: https://all3dp.com/1/best-polyjet-3d-printing-services

 

شما هیچ آگهی را در لیست علاقه مندی های خود ذخیره نکرده اید..